Kategorie


Meble na wymiar Szafy Kraków Meble kuchenne Meble na wymiar

Jakość produktów
Nasz sklep dokłada wszelkich starań aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję najwyższej jakości produktów. Stawiamy na jakość, dlatego też produkty przez nas oferowane są produkowane przez marki o wysokiej renomie i wieloletnim doświadczeniu. Nasze krzesła, fotele oraz materace są zgodne z wytycznymi norm europejskich.

Nowy Styl

Nowy Styl
Jest to polska marka istniejąca od 1992 r. Od początku istnienia wyprodukowała już 60 mln krzeseł,  które trafiają do niemal 60 krajów świata. Krzesła tej marki trafiły w takie miejsca jak Ministerstwo Finansów Francji, Rząd i Parlament Węgierski, Instytut Petrochemiczny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Szczyt NATO, Szczyt Rady Europy, Miss Uniwersum w Panamie i wiele innych miejsc gdzie odbywają się wysokiej rangi wydarzenia.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów są: certyfikaty wytrzymałościowe REMODEX, znak bezpieczeństwa GS przyznawany przez Instytut LGA w Norymberdze, protokoły oceny ergonomicznej, czy atesty higieniczności polskiego Państwowego Zakładu Higieny.

Proces produkcyjny odbywa się zgodnie z europejskimi normami Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2008. Przy produkcji nie są są wykorzystywane toksyczne substancje takie jak CFC – węglowodory halogenowe, kadm, rtęć, ołów czy arszenik. Fabryki, w których funkcjonują stanowiska lakierowania i klejenia drewna, otrzymały potwierdzenie standardów E1, dotyczącej niskiej emisji formaldehydów.

Janpol
JanpolJest to jeden z wiodących w kraju producentów materacy i akcesoriów. Rozwiązania przez niego proponowane są efektem kilkunastu lat doświadczeń i obserwacji.  Materace Janpolu są produkowane m.in. z naturalnych surowców takich jak: bawełna, owcza wełna, lateks, końskie włosie, włókno kokosowe.dostawa gratis

Koszyk:  

produkt pusty

Przelewy24